Recreatiepark De Achterste Hoef

Comfort kampeerplaats met privé sanitair

Beschikbaarheid en prijs
 

Omschrijving

Kom kamperen op een luxe kampeerplaats met privé sanitair

Niet meer ’s ochtends in de rij staan voor de douche, maar gewoon je eigen douche, toilet en wastafel op je eigen plaats. Deze luxe kampeerplaatsen met privé sanitair bieden het en zijn ook nog eens prachtig gelegen met een mooi uitzicht over het water. De plaatsen bevinden zich aan de rechterkant van de recreatieplas. 
Belangrijk om te weten is dat honden en andere huisdieren niet zijn toegestaan in of rondom de recreatieplas, ook niet in je kampeermiddel.

De plaatsen zijn geschikt voor een tent, vouwwagen, caravan en camper en ongeveer 100 m2 groot. Op je plaats mag je kosteloos 2 bijzettentjes plaatsen met een maximale afmeting van 2,5 x 2,5 m. Alle plaatsen zijn voorzien van een watertappunt, waterafvoer, een 10 ampère stroomaansluiting en een privé sanitair unit. Wifi is op het gehele terrein beschikbaar. Tijdens het boekingsproces kun je tegen een kleine meerprijs je favoriete plaats uitzoeken.

 

Kampeerplaats

  1. Aan het water
  2. TV-aansluiting
  3. Stroomaansluiting (10 ampère)
  4. Wateraansluiting
  5. Waterafvoer

Sanitair

  1. Toilet
  2. Wastafel
  3. Douche
Energielabel:

44 recensies


  1. 9

    Mooie omgeving

    September 2026 - Andre v.

  2. 8,8

    De rust

    Augustus 2026 - Frans v.

  3. 8,2

    De plek langs de plas met privé sanitair. Echt een fijne plek.

    Augustus 2026 - Ton d.

  4. 8,3

    Aardig personeel op het terras en receptie. Veel faciliteiten en fijne rustige periode.

    Augustus 2026 - Michelle v.

  5. 8,5

    Enorm genoten van de omgeving, zo aan het water.

    Augustus 2026 - Robbie v.

  6. 9,9

    eigelijk alles, we hebben er 6 weken gezeten , met plezier

    Augustus 2026 - Gerrie v.

  7. 9

    Heerlijk genoten van de rust

    Augustus 2026 - Mat v.

  8. 9,2

    We hebben een paar leuke dagen gehad. Het was voor onze twee kleinkinderen, die nog nooit gekampeerd hebben, een uitstekende ervaring. Smaakt naar meer.

    Juli 2026 - Leo W.

  9. 9,4

    We hebben er genoten van de vriendelijkheid op de hele camping. Onze plek was top en animatie organiseerde leuke dingen waar ze zelf ook veel zin in leken te hebben.

    Juli 2026 - Mark P.

  10. 9,4

    Pool und Badesee

    Juli 2026 - Konrad K.

  11. 8,8

    Het leukste was natuurlijk het feest t.g.v. 65-jarig bestaan. Onze kleinkinderen hebben echt genoten.

    Juli 2026 - A. d.

  12. 8,3

    Het feest 65 jaar was 🔝. Zowel vrijdagavond en vooral zaterdag. Wat een grandioos feest. Er was overal aan gedacht! 🖐️

    Juli 2026 - Anja d.

  13. 9,5

    Ligging aan het water, vriendelijke jonge bediening restaurant.

    Juli 2026 - Leo H.

  14. 8,4

    In 1 woord super

    Juni 2026 - Gea L.

  15. 10

    Die Lage am See, so viele nette und entspannte Menschen und ein tolles Restaurant

    Juni 2026 - Jörg M.